Sepet

Hakkımızda

TÜRKİYE'NİN %100 YERLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ PLATFORMUNA HOŞ GELDİNİZ!

Gelişen teknolojinin oluşturduğu ihtiyaç ve millileşme hareketi sonucunda MORDEPOM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. ofisinde planlanmış ve uzman ekip çalışmasıyla 2021 yılında yayına alınmıştır. Kurduğumuz online alışveriş platformumuz ile bireysel/kurumsal satıcılar ile alıcıları online ortamda bir araya getirdik.

Düşük Komisyon oranlarımızla hem satıcıya kazandırıyor, hem de en uygun fiyatlarla ürünlerin alıcılarımıza ulaştırılmasını sağlıyoruz. Hergün büyüyen online alışveriş platformumuz Türkiye'nin millileşme hareketindeki yerini almış ve bu yolda çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

Geliştirdiğimiz teknolojilerle alıcı ve satıcıların ihtiyacı olan tüm kolaylıkları gelişen teknoloji dünyasını takip ederek platformumuza entegre ediyor ve daha kullanışlı bir platform sunmanın gururunu yaşıyoruz.

2020 yılında meydana gelen ve tüm Dünya'da çeşitli önlemlere sebep olan Covid-19 salgını ile ortaya çıkan e-ticaret sektörü hacminin hızlı bir şekilde büyümesi ve kitlelerin evlerinden çıkmadan ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için gerekli olan sistem altyapıları ihtiyacı, Türkiye'de gerekli olduğu kadar karşılanamadığından, Mor Depom ekibi olarak "Jetkom Kazançlı Online Market" sistemini Mor Depom platformuna entegre ederek milletimizin bundan sonra evden çıkmadan aynı gün teslimat ile ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sanal bir market oluşturduk ve hizmete sunduk.

hizmetimiz Mor Depom ile birlikte hergün binlerce siparişi alıcılara ulaştırmaya devam ediyor ve bu süreçte ihtiyaç duyulan istihdamı gerçekleştirerek, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Mor Depom olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte gündemi sürekli takip ederek, platform ve hizmetlerimizi ortaya çıkan koşullara göre şekillendirerek Türk milletine ihtiyaç duyduğu hizmetleri %100 yerli online alışveriş platformu olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mor Depom Platformu hizmeti aşkla tamamen yerli ve milli ekip tarafından hazırlanmıştır.