Sepet

Sıfır Risk

Sıfır Risk, Mordepom'un geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; Ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Mordepom tarafından oluşturulun bütün siteler'deki tüm alışverişler ve ödemeler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.

Ürünün ödemesini yapın

Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar Mordepom tarafından oluşturulan site'nin güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp ödeme onayı vere kadar paranız havuz hesabında tutulur.

Satıcı ürünü kargolar

Ödeme yapmanızın ardından satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içinde ürünü adresinize kargolar.

Ürüne onay verin

Teslim aldğınız ürünü kontrol ettikten sonra ödeme onayı verebilirsiniz.

Ürün bedeli satıcıya aktarılır

Ödeme onayınızın ardından Softomi tarafından oluşturulan sitenin havuz hesabında tutulan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.
Sıfır Risk ile paranız %100 Mordepom güvencesi altında
Mordepom'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz Mordepom'un %100 güvencesi altında gerçekleşir.
Mordepom havuz hesabı nedir?
Havuz hesabı, Mordepom'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Mordepom'un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız Mordepom tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.